Pokémon karty nebo tenisky ?

Nechce se vám číst ? Tak si článek „ Pokémon karty nebo tenisky “ jednoduše poslechněte:


Pokémon karty nebo tenisky ?

Pokémon karty nebo tenisky ? Sběratelství je vášňivou činností, která prostupuje všemi věkovými skupinami. Jedněmi z velmi oblíbených sběratelských předmětů jsou nejenom tenisky, ale také Pokémon karty. Mnoho sběratelů již dávno ví, že pokud sbíráte vzácné či něčím unikátní tenisky nebo kartičky Pokémonů, tak dosahují zajímavých zhodnocení. To dává sběrateli příležitost stát se defacto investorem. Trh s alternativními investicemi rok od roku roste a tenisky nebo i Pokémon kartičky v něm mají své stabilní místo.

Jak vybírat tenisky vhodné k investici ?

Při výběru tenisek vhodných k investici, je dobré se zaměřit na kolaborace a barevné schéma (colorway) tenisky. Kolaborační modely tenisek často vycházejí s limitovaným počtem párů a nabízejí exkluzivitu, která může výrazně zvýšit jejich hodnotu na trhu. Barva tenisek hraje klíčovou roli; ikonické a historicky významné barvy, jako jsou originální („OG“) barvy, jsou obzvláště ceněné. Tyto faktory pomáhají identifikovat tenisky, které si udrží svou hodnotu a zájem sběratelů.

Neméně důležitým faktorem je také omezený počet vyráběných párů, který pak také žene cenu tenisek vzhůru. Exkluzivita limitovaných edicí a rarita modelu tenisek zvyšují atraktivitu pro investory a sběratele. Při uchování tenisek v originálním nepoužítém stavu, včetně jejich originálního balení, můžeme maximalizovat jejich celkové zhodnocení. Musíme tedy sledovat, které modely „táhnout“, jako jsou například Air Jordan 4 nebo Jordan 1 Retro High OG a vzdělávat se, aby jste nekoupili tenisky, které investiční potenciál bohužel nemají. Pokud vás zajímají investiční tenisky, které v roce 2024 vyjdou, tak si o nich přečtěte v tomto článku.

Jak vybírat investiční Pokémon karty ?

Zaměřit se můžeme na jednotlivé Pokémon kartičky nebo nakupovat Booster boxy. Karty, které obsahují oblíbené Pokémony v neobvyklých uměleckých podobách, mohou mít vysoký investiční potenciál. Majitelé takových kartček je považují za umělecká díla nabízející zajímavé zhodnocení, zejména pokud série obsahuje významné množství takových karet. Nerozbalené Booster boxy jsou také velmi populární mezi investory, ale vydržet nerozbalit nějaký box třeba 20 let si vyžádá sakra hodně trpělivosti.

Jako investoři bychom také měli sledovat vydání nových sérií a udržovat své kartičky nebo Booster boxy v perfektním stavu. Série karet, které jsou krátce v prodeji a jsou rychle nahrazeny sérii novou, rovněž získávají rychleji na hodnotě. Stejně jako limitovaná série nebo série vydávána k určitému výročí nabízí investorům jistotu velmi zajímavého zhodnocení. Perfektní stav karet či Booster boxu dovede zhodnocovat s maximálním potenciálem, takže to není jen o tom, jak vybírat investiční Pokémon karty. Podcast na téma investice do Pokémon kartiček si poslechněte pod tímto odkazem.

Alternativní investice mají své místo v investičním světě a tenisky či Pokémon kartičky mají velmi rozsáhlou komunitu nadšenců, sběratelů a investorů.

Pokémon karty nebo tenisky ? Zajímavé video na téma investice do tenisek a Pokémon kartiček najdete ve videu níže:


Zdroj: Charlies Factory

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *