Kdo jsme

Tento web byl založen za účelem pomoci veřejnosti získat základní přehled informací, kam a do čeho se dá investovat a jaké investiční možnosti se na trhu nabízejí. Především jde o to, co udělat předtím, než někomu nebo do něčeho svěřím své peníze s očekáváním dobrého zhodnocení. Pochopení finanční gramotnosti a investiční vzdělání jsou základními kameny každé dobré investice, a proto zde tato témata rovněž zmiňujeme.

Naše úsilí je věnováno pravidelnému prohledávání českého a slovenského internetu a výběru zajímavých článků, podcastů a videí na různá finanční a investiční témata, která poté sdílíme na tomto webu www.kam-investovat.cz.

Každý z nás tráví na internetu hodiny a někdy i desitky hodin, aby našel to, co hledá a mohl se vzdělat a začít investovat. My se snažíme toto dělat za Vás a urychlit & zpříjemnit Vám získání základních finančních a investičních informací.

Nejdříve se vzdělej a pak INVESTUJ !

Nutno podotknout, že tento web nenabízí žádná finanční ani investiční doporučení. Vše je na zvážení a posouzení rizik dané investice, návštěvníkem tohoto webu. Tento web tedy poskytuje rozcestník zdrojů (tj. webových stránek, portálů a video kanálů), kde si můžete zjistit potřebné informace a vzdělat se v oblasti financí a investování. Tento web kam-investovat.cz pouze poskytuje informace vzdělávacího charakteru.


V případě dotazů, návrhů můžete použít email: info@kam-investovat.cz

Web admin/editor: Tom Franek