Kdo jsme

V dnešní době je náročné vyznat se v množství investičních informací na internetu a odlišit informace podvodníků, kteří lákají na super-výhodné investice s vysokým ziskem a připraví tak o peníze tisíce lidí. Tento web vznikl za účelem poskytnutí základních informací, kam investovat, jaké investiční možnosti se nabízejí a co udělat předtím, než někomu nebo do nečeho svěřím své peníze. Pochopení finanční gramotnosti a investiční vzdělání jsou základními kameny každé dobré investice, a proto se zde také těmto tématům věnujeme.

Nejdříve získej kontrolu nad svými penězi skrze finanční gramotnost, poté se vzdělej a nakonec investuj.


Na tomto webu nabízíme základní popis investičních možností s odkazy na zajímavé články, Youtube podcasty, motivační a vzdělávací informace v oblastech investic popsaných na tomto webu, které jsou aktualizovány a obohacovány o nové příspěvky, které se na internetu v rámci investování publikují.

Nutno podotknout, že tento web nenabízí žádná finanční ani investiční doporučení. Vše je na zvážení a posouzení rizik investice návštěníkem tohoto webu. Tento web tedy poskytuje rozcestník zdrojů (tj. webových stránek a youtube kanálů), kde si můžete zjistit potřebné informace a vzdělat se o možných druzích investic, které se nabízejí. Tento web kam-investovat.cz pouze poskytuje informace vzdělávacího charakteru.


V případě dotazů, návrhů můžete použít email: info@kam-investovat.cz

Web admin/editor: Tom Franek