Investiční tenisky roku 2024 ?

Investiční tenisky roku 2024 ?

Investiční tenisky roku 2024 ? Modní fenomén jménem tenisky, každy z nás alespoň jedny doma m, a je jedno, do jaké věkové kategorie patříme. Tenisky si razí vlastní cestu světem módy a upevňují si své důležité místo v něm. Rok 2024 přinese do světa tenisek nové a zajímavé kousky, které mohou představovat atraktivní možnost nejenom pro investory. S rostoucím zájmem o limitované edice a designérské spolupráce nabízejí tenisky unikátnost, ale i potenciál pro finanční zhodnocení. Silná komunita fanoušků tenisek a vyjímečná vydání přitahují pozornost sběratelů a investorů, čímž se tenisky stávají žádaným módním trendem. Tenisky se nebojí překročit hranice módy, a to taky každoročně dělají.

Jaké modely tenisek nabídnou v roce 2024 zajímavé zhodnocení ?

V roce 2024 příjde na trh řada vzrušujících modelů tenisek, které lákají pozornost sběratelů, běžných fanoušků, ale i investorů. Ačkoli bylo již v minulém roce zmíněno, že nemáme očekávat další Air Jordan 1 Low OG v kolaboraci s Travis Scottem, tak další unikátní pár tenisek s názvem „Black Olive“ se přeci jen chystá. Nebude to však jediný počin Trevise Scotta ve spolupráci Nike, ale další tenisky s označením Travis Scott Jumpman Jack spatří světlo světa také v roce 2024. Jelikož je Trevis Scott a jeho modely tenisek Air Jordan 1 Low / High velmi žádané, tak zhodnocení bude i u těchto tenisek rozhodně zajímavé.

Další velmi očekávané tenisky jsou Jordan 4 Military Blue. Jejich vydání je plánované již na květen tohoto roku. Tento model nabídne věrnou reedici originálního designu z roku 1989, včetně původního Nike Air označení. Naposledy vyšel tento model v roce 2012 a stále si drží cenu se solidním zhodnocením v řádu stovek procent. Určitě se vyplatí sledovat teniskový trh, který nabídne v tomto roce spoustu dalších zajímavých modelů a teniskových kolaborací, které budou ve sneakers komunitě žádané a mohou přinést zajímavý výnos. Pokud vás zajímá, co má společného zábavní průmysl a investiční tenisky, tak si to můžete přečíst pod tímto odkazem.

Tenisky jsou a budou skvělým módním doplňkem i v roce 2024, ale investičně mohou přinesou také zajímavé příležitosti.

Investiční tenisky roku 2024 ? Jaké zajímavé modely v roce 2024 vyjdou ? Co nového chystá Travis Scott na poli tenisek ? Jaká bude první kolaborace značky Supreme a Nike ? Jaké tenisky vydá značka Adidas v roce 2024 ? Vše podstatné o jedinečných teniskách, které vyjdou v roce 2024, si poslechněte ve videu níže:


Zdroj: Elliot Page

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *