Co dělají bohatí jinak než chudí ?

Co dělají bohatí jinak než chudí ? Každý z nás si minimálně jedenkrát přál být bohatý. Co ale být bohatý vlastně znamená ? Abychom naplnili pojem “být bohatý„, musíme splnit kombinaci několika faktorů, která nám bohatství může přinést. Základem je dělat především to, co nás baví a naplňuje. Protože pokud nás něco baví a naplňuje, tak to většinou děláme téměř bez ohledu na čas. To, co děláme bez ohledu na čas, nám dává větší jistotu, stáváme se v tom dobří, lepší. A když se v něčem staneme dobří, tak to můžeme využít pro vydělávání peněz.

Jaký je rozdíl v tom, co dělají chudí lidé jinak než ti bohatí ? Jeden z osmi rozdílů je naučit se říkat NE. Zní to snadně, ale snadné to není. Pokud se neumíme jasně rozhodnout, zdali něco udělat či nikoli, pak je odpovědí NE. Abychom něčemu řekli ANO, tak to musíme cítit, že je to to pravé bez nutnosti se rozhodovat. Dalším rozdílem, co dělají bohatí jinak než chudít je, že mají dobré návyky. Co to znamená mít dobré návyky ? Jedním příkladem dobrého návyku je mít přehled o tom, jak nakládáme se svým časem. Plánujeme si den tak, aby jste stihli vše, co je třeba. Plánování nám zajistí najít dostatek času na věci, které běžně nestíháme, například se investičně vzdělat.

Co dělají bohatí jinak než chudí ? Více si poslechněte ve videu níže, kde najdete nejpodstatnější rozdíly mezi bohatými a chudými dle knihy Almanach od Navala Ravikanta.


Zdroj: Trochu Lepsi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *