Začít investovat do whisky ?

Nechce se vám číst ? Tak si článek „Začít investovat do whisky ?“ jednoduše poslechněte:


Začít investovat do Whisky ?

Začít investovat do whisky ? Investování je v posledních letech velmi populární, a to nejenom u tradičních aktiv, jako akcie nebo třeba dluhopisy. Investoři vyhledávají různé možnosti, kde zhodnotit peníze a jednou z nich jsou alternativní investice. Mezi alternativní investice řadíme také whisky, která je mezi milovníky tohoto lahodného moku, ale také investory, velmi často vyhledávána. Investování do whisky představuje atraktivní příležitost k rozšíření vašeho investičního portfolia s výhledem zajímavého výnosu. Ať už jste nováček v sběratelství nebo zkušený investor hledající nové investiční přiležitosti, tak vám whisky může pomoci diverzifikovat a současně obohatit vaše investiční portfolio.

Začít investovat do lahví nebo sudů s whisky ?

Do whisky lze investovat nejen ve formě lahví, ale také sůdů. Investování do sudů s Whisky nabízí unikátní příležitost pro milovníky a sběratele, která však nemusí být finančně přístupná všem. Nicméně existují možnosti, jak si i s malým množstvím kapitálu zakoupit investiční podíl na sudech s whisky. Sudy z renomovaných palíren, jako Macallan například, mohou zaznamenat v dlouhodobém horizontu astronomický nárůst hodnoty. S omezeným počtem dostupných sudů každý rok se jejich vzácnost a hodnota s časem zvyšují.

Investice do vzácných lahví whisky představuje atraktivní možnost pro ty, kteří nedisponují kapitálem v řádu stovek tisíc korun, ale hledají dostupnou diverzifikaci svého investičního portfolia. Láhve limitovaných edicí s omezený počtem od prestižních palíren mají potenciál výrazného zhodnocení. Roste zájem také o staré a vzácné lahve, což vede ke zvýšení jejich cen na globálním trhu a podporuje růst celého whisky trhu. Pokud tedy chce začít investovat do whisky, tak se držte osvědčených scotských značek jako Macallan, Glenfiddich či Ardbeg nebo Bowmore. Pamatujte však, že vzdělání v oblasti, do které chci investovat, je klíčové a u whisky to platí dvojnásob. Další zajímavé zdroje a informace o investičním alkoholu najdete pod tímto odkazem.

Proč je investiční Whisky tak populární ?

Celosvětová spotřeba whisky za poslední léta vykazuje pozitivní trend a to podporuje celý whisky průmysl. Výhled whisky trhu pro léta 2024-2028 očekává přibližný nárůst kolem 5%. Lidé tedy whisky nejenom rádi konzumují, ale také si ji zařazují do svých investičních portfolií. Z pohledu celkového zhodnocení trhu s investičním alkoholem, whisky zaujímá Top příčky. Klíčem k úspěchu investice do whisky je pečlivý výběr unikátních a vzácných lahví nebo sudů z renomovaných palíren. S rostoucím zájmem investorů a sběratelů se whisky stává vyhledávanou komoditou na globálním trhu a to z ní dělá nejenom populární, ale také velmi žádanou alternativní investici, překonávající svým zhodnocením i tradiční investiční aktiva.

Investice do whisky nabízí unikátní investiční příležitosti pro investory, kteří se chtějí v oblasti investičního alkoholu dále vzdělávat.

Začít investovat do Whisky ? Jakou whisky kupovat ? Proč je investiční whisky čím dál dražší ? Jak začít s investicí do whisky ? Více zajímavých informací najdete v přiložených videích níže:


Zdroj: Barley Nectar

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *